Šolski sklad Osnovne šole Fram je v četrtek, 5. 10. 2023, organiziral jesensko tržnico v sodelovanju z Osnovno šolo Fram, ki je potekala v popoldanskem času na dvorišču šole.

Obiskovalci so se lahko sprehodili med bogato založenimi stojnicami, kjer so lahko izbirali med različnimi kozarčki marmelade, medu, sadja, zelenjave, domačimi rogljički, različnimi vrstami peciva, ki so jih pripravili starši, učenci, učitelji ter naši zvesti donatorji in šolski dobavitelji.

Poleg ozimnice smo poskrbeli tudi za palačinke, kokice in krompir iz žerjavice. Na tem mestu se iskreno zahvaljujemo našim kuharjem: Marku Tepeju, Boštjanu Zmazku, Poloni Lešnik, Romani Jurič, Stanki Malinger, vodji šolske prehrane Nastji Habjanič, učitelju Oskarju Krevhu za peko izvrstnih kokic in ostalim učiteljem pri soorganizaciji.

Zahvaljujemo se turistični kmetiji Pri Kovačniku, podjetju Pohorske dobrote in kmetiji Tomše, ki so naše stojnice obogatili s svojimi pridelki in izdelki.

Iskrena hvala vsem, ki ste nam pomagali, da je dogodek tudi to leto uspel.

Hvala, ker nas podpirate.

Predsednica šolskega sklada: Lara Plajh

Člani upravnega odbora sklada: Janja Golob, Anja Jurič, Aleš Perko, Jasmina Petelinšek,

Peter Pogladič, Maša Stres