Spoštovani starši bodočih prvošolcev!

Vljudno vas vabimo k vpisu vašega otroka v 1. razred OŠ Fram.

Vpis bo potekal od srede, 22. 2. 2023, do petka, 24. 2. 2023, in sicer po vnaprej določenem razporedu. Starše vljudno prosimo, da se držite termina, navedenega na vabilu, ki ste ga prejeli po pošti.

K vpisu prinesite otrokov identifikacijski dokument (rojstni list ali osebno izkaznico).

Prosimo, da prinesete tudi izpolnjene prijavnice na jutranje varstvo, podaljšano bivanje, neobvezni izbirni predmet – angleščino ter obrazec s kontaktnimi podatki staršev.

Vpis bo potekal v pisarni svetovalne službe. Če želite, se lahko vpisa udeleži tudi vaš otrok.

Če se vpisa v predlaganem terminu ne morete udeležiti, to sporočite svetovalni delavki Nini Kramer na tel. št. 02/63 00 165 ali e-naslov nina.kramer@os-fram.si, da se dogovorimo za drug termin.

Lepo vas pozdravljamo in vas z veseljem pričakujemo!