Skoči na glavno vsebino
02 630 01 60; 041/673-541 tajnistvo@osfram.si

V sredo, 6. 4. 2022, je v naši telovadnici potekala tekma v mali odbojki med Hočani in našimi fanti, ki so Hočane premagali z rezultatom 2:1 v nizih in se uvrstili na področno tekmovanje. Našo šolo so zastopali: Mark Šteharnik, Anej Goričan, Tadej Pokrivač, Vitan Magdič, Jakob Koren, Bine Gojkovič, Jaša Plajh Štrman, Oskar Vedlin, Timi Greif, Vito Lunežnik in Rene Meglič.

V četrtek, 7. 4. 2022, je bilo v Hočah odigrano predtekmovanje v mali odbojki za deklice. Naše odbojkarice so z dvema zmagama osvojile prvo mesto in se uvrstile na območno finale. Našo šolo so zastopale: Maša Frešer, Zala Badrov, Neža Kordež, Nina Mironov, Taja Lešnik, Ališa Repnik, Iva Bruderman, Špela Repnik in Ana Repnik.

 

Deklicam in dečkom iskreno čestitamo in jim želimo veliko uspeha v nadaljnem tekmovanju!

Mentor: Črtomir Gojkovič

Dostopnost