Skoči na glavno vsebino
02 630 01 60; 041/673-541 tajnistvo@osfram.si

V soboto, 20. 10. 2018 smo bili ena od 22 šol gostiteljic, ki so tega dne izvedle državno tekmovanje iz znanja logike. 1923 najboljših mladih logikov  v Sloveniji se je tega dne pomerilo za srebrna in zlata priznanja ter za naslove državnih prvakov v posameznih skupinah.

Na naši šoli smo gostili 54 tekmovalcev okoliških šol in 7 naših učencev, ki so zelo uspešno reševali naloge šolskega tekmovanja. Za uvrstitev na državno tekmovanje čestitamo Minki Babič, Davidu Kozodercu in Aneju Grujiču iz 7.r, Tonji Unuk, Nuši Ačko in Juliji Šteharnik iz 8.r ter Evi Uranjek iz 9.r.

Zahtevne naloge, s katerimi so se spopadali, lahko najdete na povezavi https://www.zotks.si/naloge/logika/all.

Rezultate tekmovanja bomo objavili v naslednji številki Framčka, ogledate pa si jih lahko tudi na povezavi https://www.zotks.si/logika/rezultati.

Vsem učiteljem in mentorjem, ki so pri organizaciji tekmovanja pomagali, se zahvaljujemo. Hvala tudi našemu sponzorju KOPIJI – NOVI, ki je prispevala darilca za vse tekmovalce.

Dostopnost