Spoštovani starši!

Šest let je minilo, odkar smo obiskali Dunaj. Tudi letos se bomo podali tja. Ekskurzije se lahko udeležijo učenci, ki obiskujejo fakultativni pouk nemškega jezika, ali pa nemščino kot izbirni predmet. Datum izleta je v soboto, 17. 6. 2017. Oglejte si program ekskurzije. Odhod  je  ob 6.uri izpred šole, prihod okoli 21. ure pred šolo.

Učenci morajo  upoštevati navodila spremljevalcev ter vodnika.Hrano in pijačo naj imajo zraven. Seveda se naj vremenu primerno oblečejo, čeprav sem naročila lepo vreme. Obvezno morajo imeti osebni dokument.

Če se boste odločili, da se bo vaš otrok udeležil ekskurzije, izpolnite prijavnico ter se podpišite. To potrebujem za rezervacijo avtobusa in zadostno število učiteljev spremljevalcev. Prijavnico mi naj učenci prinesejo čimprej, najkasneje pa do srede, 31. 5. 2017.

Še to. Spremljevalci ne moremo odgovarjati za mobitele in fotoaparate. Dokumente pa lahko oddajo meni.

Za vsak izlet pa je potreben še poln nahrbtnik dobre volje!

Lep pozdrav   Dragica Soršak