V želji, da vam olajšamo poslovanje s šolo in znižamo stroške provizij za plačilo UPN nalogov, vam ponujamo plačila storitev za šolo in vrtec preko trajnika. V tajništvu šole dvignite obrazec, s katerim vam bomo odprli trajnik.

Prav tako vam omogočamo tudi plačevanje preko e-računa vaše spletne banke. E-račun prejmete v svoje predal e-banke, kjer ga brez dodatnega prepisovanje številk in referenc poravnate.

Če torej želite plačevati storitve preko elektronskega bančništva, izpolnite vlogo za prejemanje e-računov. Vlogo lahko dvignete v tajništvu ali jo natisnete preko  povezave. Izpolnjeno vlogo obvezno oddate v papirnati obliki v tajništvu šole.

V vaši spletni banki se naročite na prejemanje e-računov. Med izdajatelji e-računov poiščete izdajatelja e-računov:

OSNOVNA ŠOLA FRAM

1. š. 20947879

IBAN/TRR: SI56 012986030676562

V polje »referenčna številka« prepišete sklicno številko (sklic) z zadnjega UPN plačilnega naloga.

Za vsa morebitna vprašanja smo vam na voljo v tajništvu šole (tel. 02/630 01 60, Nataša Maček).

Ravnateljica:

Ema Maver