Drage učenke in učenci, spoštovani starši.

Počitnice se iztekajo in pred nami je novo šolsko leto z novimi izzivi.

Pouk v novem šolskem letu se bo pričel v torek, 1. septembra 2020.

Za prvi teden pouka velja priporočilo NIJZ glede uporabe mask za učence v skupnih prostorih v osnovnih šolah. Priporoča se uporaba mask za vse učence.

Priporočila glede uporabe mask v skupnih prostorih.

Sprejem prvošolcev bo ob 9.00 v šolski telovadnici. Vsi ostali učenci pridete v šolo do 8.20 in se zberete v matičnih učilnicah. Učenci v šolo prinesete šolske copate, mapo, beležko in peresnico.

Prvi šolski dan traja pouk do 12. ure, kosila prvi šolski dan ni. Podaljšano bivanje prvi šolski dan odpade, bo pa poskrbljeno za varstvo otrok. Jutranje varstvo vozačev bo od 7. ure dalje. Avtobusni prevozi potekajo po običajnih voznih redih. Učenci morajo na avtobusu nositi masko.

Od srede, 2. 9. 2020 se jutranje varstvo prične ob 6.15, podaljšano bivanje traja do 16.15.

V šolo naj v novem šolskem letu prihajajo le zdravi otroci. V prilogi je obvestilo, usklajeno z NIJZ.

Pouk se bo izvajal po modelu B, več informacij najdete v publikaciji dosegljivi na: https://www.zrss.si/pdf/modeli_in_priporocila.pdf

Obvestilo staršem pred pričetkom novega šolskega leta

Protokol za preprečevanje nalezljivih bolezni na OŠ Fram.

Lep preostanek počitnic!