Prehrana

Dokumente in informacije v zvezi s šolsko prehrano najdete na povezavi .

E-računi

Možnost plačevanja storitev preko trajnikov in e-računov

V želji, da vam olajšamo poslovanje s šolo in znižamo stroške provizij za plačilo UPN nalogov, vam ponujamo možnost plačila storitev za šolo in vrtec preko trajnika ali e-računa.

TRAJNIK – v tajništvu šole dvignite obrazec, s katerim vam bomo uredili otvoritev trajnika. Lahko ga pridobite tudi preko maila tajnistvo@osfram.si.

E-RAČUN omogočamo vam tudi plačevanje preko e-računa vaše spletne banke. E-račun prejmete v svoj predal e-banke, kjer ga brez dodatnega prepisovanja številk in referenc poravnate.

1. korak: izpolnite vlogo za prejemanje e-računov, ki jo dobite v tajništvu ali tukaj in izpolnjeno vrnete v tajništvo.
  2. korak: v vaši spletni banki se naročite na prejemanje e-računov izdajatelja OŠ Fram. Podatki, ki jih potrebujete: OSNOVNA ŠOLA FRAM, d. š. 20947879, IBAN/TRR: SI56 012986030676562, v polje »referenčna številka« prepišete sklicno številko (sklic) z zadnjega UPN plačilnega naloga.

Vaša prijava bo vidna v spletni aplikaciji UJP.net in takrat vam bomo pričeli izdajati e-račune in ne več papirnatih.

Za vsa morebitna vprašanja smo vam na voljo v tajništvu šole (tel. 02/630 01 60, Nataša Maček) ali na elektronskem naslovu: tajnistvo@osfram.si.