NARAVOSLOVNI DAN SKRB ZA OKOLJE

SOBOTA, 6. 4. 2024

Učenci pridejo v šolo do 8.00 (med 7.00 in 8.00 je organizirano varstvo vozačev) in se zberejo na šolskem dvorišču.

Avtobusni prevozi na dan 6. 4. 2023 so spremenjeni (razpored v nadaljevanju).

Učenci doma na lokacijah Planica in Ješenca-Požeg imajo čistilno akcijo na svoji lokaciji (ne pridejo v šolo). Zberejo se ob 8. 00 (Lovski dom Planica oziroma Društvo krajanov Ješenca-Požeg).

Naravoslovni dan bo potekal v sodelovanju s krajevnimi društvi in občino Rače – Fram.

Naravoslovni dan bo potekal v vsakem vremenu. Učenci naj bodo ustrezno obuti in oblečeni.

Rokavice in vreče učenci dobijo v šoli.

Ne pozabite na zaščito pred klopi in varnostne odsevne jopiče!

Po končani čistilni akciji bo organizirana malica za vse udeležence akcije na nogometnem igrišču v Framu.

Naravoslovni dan se zaključi ob 12.00 uri, avtobusni prevozi učencev iz šole domov so v skladu s spodaj objavljenim voznim redom.

Starši in drugi občani vljudno vabljeni!

PREVOZI V SOBOTO, 6. 4. 2024

TAJHMAN

Jutranji prevozi v šolo

1. PREVOZ

RAČE – MORJE – FRAM

7.00 Rače (Špar) – Skodič – Gostilna Kostanj – Fram (Elektro MB ) – Morje (avtobusna postaja) – Morje (dom krajanov) – Morje (Morska c.) – Fram (vrtec) – 7.25 OŠ Fram
  1. PREVOZ

MORJE – POLSKAVA

Morje 7.30 – Morje (Brezovec, proti Stari gori) – Morje (dom krajanov) – Morje (Morska c.) – Priolova cesta (Špurej) – Polskava –  Fram (vrtec) – 7. 45 OŠ Fram

Prevozi otrok iz šole pa po naslednjem razporedu:

1.       PREVOZ

12.00 OŠ Fram – Fram (vrtec) – Morje (Morska c.) – Morje (dom krajanov) – Morje (Brezovec, proti Stari gori) – Morje (avtobusna postaja) – Polskava – Rače (Gostilna Kostanj) – Skodič – 13. 10 Rače (Špar)

PREVOZA  POŽEG – JEŠENCA IN PLANICA NE BO!!! Otroci iz teh področij ostanejo na lokaciji in ne pridejo v šolo!

ŠOLSKI KOMBIBUS

Jutranji prevozi v šolo

GRADIŠČE, LOKA, LEPI VRH, KOPIVNIK, BUKOVEC

ob 7.00