Na šolskem bralnem tekmovanju Centra Oxford v znanju nemščine, ki je potekalo izključno spletno za učence od 4. do 7. razreda od decembra 2022 do aprila 2023, je sodelovalo 24 učencev Osnovne šole Fram. Tekmovali so: Julija Blažič, Eva Nikl, Glorija Presker, Iva Uranjek, Jure Vračić iz 4. a razreda; Ajda Cafuta, Jakob Cafuta, Tarik Fajić, Neja Jamnikar, Tinkara Tonejc, Zala Zidar iz 5. a razreda; Jan Damše, Maj Perc iz 5. b razreda; Eva Cerkvenik, Matic Klavž, Anej Rajšp, Benjamin Štavbar, Elvira Vukalić iz 5. c razreda; Marko Kavran iz 6. a razreda; Leo Dvoršak, David Krajnc, Tadej Potočnik iz 6. b razreda in Laura Kavran, Larisa Skrbič iz 7. a razreda.
9 otrok prejme bronasto priznanje: Glorija Presker in Iva Uranjek 4. a, Tarik Fajić, Zala Zidar 5. a, Eva Cerkvenik, Matic Klavž in Anej Rajšp 5. c, Marko Kavran 6. a, Laura Kavran 7. a.

Iskrene čestitke! / Herzlichen Glückwunsch!

Tjaša Šuc Visenjak,
učiteljica angleškega in nemškega jezika