Skoči na glavno vsebino
02 630 01 60; 041/673-541 tajnistvo@osfram.si

V četrtek, 16. 3. 2023, smo v šolski telovadnici izvedli redno letno zasedanje šolskega parlamenta. Letošnja rdeča nit razprave se vrti okoli vprašanja, kaj lahko celotna šolska skupnost naredi za ohranjanje in izboljšanje duševnega zdravja otrok in mladostnikov. V šolski skupnosti smo pripravili in izvedli anketo na temo duševnega zdravja, izsledke katere smo predstavili zbranim na zasedanju. Z veliko mero zadovoljstva lahko povemo, da se naši učenci v naši šoli počutijo dobro, varno, sprejeto, kar se kaže tudi pri odprtosti njihovih predlogov, podanih na zasedanju šolskega parlamenta. Vodstvo šole in učitelji so predlogom za izboljšavo dela in življenja na šoli prisluhnili in se zavezali, da jih bodo preučili in poskusili uresničiti. V četrtek, 23. 3. 2023, se je delegatka naše šole udeležila regijskega zasedanja otroškega parlamenta, v okviru katerega je predstavila poglede naših učencev na duševno zdravje mladih.

Andreja Štavbe Mušič, mentorica šolskega parlamenta

Dostopnost