V četrtek, 8. 12. 2022, je bilo v naši telovadnici odigrano predtekmovanje obmariborskih šol v odbojki. Na njem so se pomerile ekipe OŠ Šentilj, OŠ Rače in učenci naše šole, ki so se dvema zmagama uvrstili v nadaljnje tekmovanje.Šolo so zastopali: Nejc Božnik, Gal Greif, Nejc Toplišek, Tine Miuc, Jan Grafenauer, Matevž Babič, Matic Rec, Rok Žura in Mark Šteharnik.

Fantom iskreno čestitamo za dobro odigrane tekme in jim želimo veliko podobnih športih uspehov v prihodnje.

V ponedeljek, 12. 12. 2022, smo se z učenkami udeležili predtekmovanja obmariborskih šol v odbojki. S tremi odigranimi tekmami smo z eno zmago in dvema porazoma, žal, izpadli iz nadaljnjega tekmovanja.Šolo so zastopale učenke: Maša Frešer, Zala Badrov, Zala Klavž, Iza Vračko Wutt, Gaja Plajh Štrman, Nina in Mika Mironov, Neža Kordež in Iva Bruderman.

Dekletom želimo še veliko športnih uspehov in več športne sreče.

Črtomir Gojkovič