Skoči na glavno vsebino
02 630 01 60; 041/673-541 tajnistvo@osfram.si

Med 28. 5. in 4. 6. 2022 so se trije učitelji in štiri učenke naše šole v sklopu Erasmus+ projekta Thank you for the music udeležili mednarodne izmenjave v španski Malagi. Tam so učenci na koncertu peli po tri pesmi iz vsake partnerske države (poleg naše šole so bile zastopane še šole iz Italije, Nemčije in Španije), učitelji pa so glasbo izvajali v živo.

Zelo smo lahko ponosni na naša dekleta (Zoja Helbl, Katarina Mlakar in Zoja Štern iz 8. a ter Nuša Štern iz 7. a), ki so se na nastop intenzivno pripravljala, kar so tudi pokazala z odlično odrsko izvedbo.

Poleg glasbenih aktivnosti so dekleta uživala tudi ob ogledu Malage, pokušanju njihove domače hrane, kopanju v morju in igrah na plaži.

Se že veselimo naslednje izmenjave oktobra v Italiji, ko nas bodo zastopali naši sedmošolci.

Vodja projekta: Blaž Preglau

Dostopnost