Spoštovani starši bodočih prvošolcev!

Vljudno vas vabimo k vpisu vašega otroka v 1. razred OŠ Fram.

Vpis bo potekal v torek, 9. 2. 2021, ter v sredo, 10. 2. 2021, in sicer po vnaprej določenem razporedu. Starše vljudno prosimo, da se držite termina, navedenega na vabilu, ki ste ga prejeli po pošti.

K vpisu prinesite otrokov identifikacijski dokument (rojstni list ali osebno izkaznico).

Prosimo, da prinesete tudi izpolnjene prijavnice na jutranje varstvo, podaljšano bivanje ter neobvezni izbirni predmet – angleščino.

Vpis bo potekal v pritličju stavbe Turner.

Starše vljudno prosimo, da pridete na vpis le, če ste popolnoma zdravi, ter da upoštevate zaščitne ukrepe za preprečevanje širjenja okužbe s COVID-19 (uporaba zaščitne maske, razkuževanje rok, vzdrževanje ustrezne razdalje).

Če se vpisa v predlaganem terminu ne morete udeležiti, to sporočite svetovalni delavki Nini Kramer na tel. št. 02/63 00 165 (med 8. in 12. uro) ali e-naslov nina.kramer@osfram.si, da se dogovorimo za drug termin.

Lepo vas pozdravljamo in vas z veseljem pričakujemo!