Spoštovani starši in skrbniki!

Obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije  sprejela odločitev, da bo za učence od 1. do vključno 3. razreda od torka, 26. 1. 2021, vzgojno-izobraževalno delo  potekalo v prostorih šole (v ponedeljek, 25. 1. 2021, bo delo potekalo še na daljavo).

Za učence od 4. do 9. razreda se vzgojno-izobraževalno delo od 25. 1. 2021 nadaljuje na daljavo.

V prilogi pošiljam vsebino okrožnice s poostrenimi priporočili NIJZ ter vprašalnik glede prehrane, prevozov…, ki ga vrnete najkasneje do nedelje do 20. ure na elektronski naslov, naveden na dnu vprašalnika.

Pouk se za učence organizira v matičnih oddelkih, t. i. mehurčkih, učenci iz različnih oddelkov se ne mešajo med seboj. V šoli se izvaja redni pouk in neobvezni izbirni predmet angleščina v 1. razredu, fakultativni pouk v 3. razredu pa se še vedno izvaja na daljavo. Tudi individualna in dodatna skupinska pomoč se izvajata v šoli ob upoštevanju vseh higienskih ukrepov.

Maske za učence so obvezne v skupnih prostorih in na avtobusu.

Starši oddate otroka pred vstopom v šolo, za prevzem otrok po pouku bo skrbela informatorka.

Podrobnejša navodila še sledijo.

Obvestilo o odpiranju prvega triletja

Poostrena higienska priporočila

Vprašalnik za starše