Spoštovani starši/skrbniki, dragi učenci in učenke!

Obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije zaradi aktualnih epidemioloških podatkov podaljšala ukrepe za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19. To pomeni, da ostaja v veljavi odlok o prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja. Posledično ostaja v veljavi tudi sklep ministrice o izobraževanju na daljavo.

Vrnitev učencev 1. triade v šolske klopi je predvidena, ko bomo v oranžni fazi umirjanja (pod 1000 okužb/1000 hospitaliziranih bolnikov s COVID-19), ostali učenci pa se vrnejo v šolo, ko bomo v rumeni fazi (pod 600 okužb/500 hospitaliziranih bolnikov s COVID-19). Ko se bo epidemija toliko umirila, da se bo del učencev lahko vrnil v šolo, vas bomo o tem nemudoma obvestili.

V želji, da se pouk čim prej vrne v običajne okvire, vas lepo pozdravljam.

Želim vam prijetne in tople decembrske dni.

mag. Damjan Gašparič

ravnatelj OŠ Fram