Skoči na glavno vsebino
02 630 01 60; 041/673-541 tajnistvo@osfram.si

Planetu Zemlja prijazna šola je projekt, ki sodelujočim pomaga na njihovi poti k ohranjanju naravnega, kulturnega in nacionalnega izročila Slovenije, razvija spoštljiv in odgovoren odnos človeka do okolja in narave. Ta projekt se izvaja v želji, da bi odgovoren odnos do sočloveka, vseh živih bitij in narave, postal način življenja zlasti prihodnjih generacij.

Prijavljeni zavod deluje kot celota – ukrepi za boljšo kvaliteto dela in bivanja v šoli vključujejo vse: od ravnatelja, učiteljev, učencev, čistilk, kuharic do hišnika.

Na tem natečaju so naši učenci sodelovali v različnih projektih in sicer: Od zrna do kruha, Reci čiv, Food Revolution in Etno – eko – logi.

Naša šola ima cilje, ki dosegajo kriterije za pridobitev naziva, zato smo ta naziv v tem šolskem letu tudi dobili.

    Tanja Ajd Krampl

Dostopnost