Spoštovani starši in učenci!

Vsak drugi četrtek v mesecu  so po praksi na naši šoli redne mesečne govorilne ure. Tokrat  se dobimo v četrtek, 11. 10. 2018, na gibalnih govorilnih urah s ciljem, da s tem obeležimo  25 let ZDRAVE ŠOLE. Namen pa je ta, da razvijamo in krepimo ZDRAV ŽIVLJENJSKI SLOG vseh.

Obogatili jih bomo še z druženjem na jesenski tržnici in  s kostanjevim piknikom pri DTV PARTIZAN, kjer bomo zbirali  prostovoljne prispevke za ŠOLSKI SKLAD.

Govorilne ure, ki so tokrat namenjene gibanju, začnemo ob 16.uri, ko se skupaj z otroki in razredniki odpravite na krajši sprehod (velja za tiste od 1. do 3. razreda). Drugi   se vključite v ekipe staršev, ki boste igrale proti svojim otrokom  (velja za  starše otrok od 4. do 9. razreda).

Vse pa vljudno  vabimo, da se po sprehodu in tekmah pridružite ekipi šolskega sklada, ki bo pekla kostanje in vam na tržnici ponujala jesenske dobrote za ozimnico.

Pričakujemo vas in vas lepo pozdravljamo.

Kolektiv OŠ Fram