Spoštovani starši!

Tudi letos se bomo podali na potep v Avstrijo. Ekskurzije se lahko udeležijo učenci, ki obiskujejo fakultativni pouk nemškega jezika, ali pa nemščino kot izbirni predmet.

Datum izleta je v soboto, 16. 6. 2018. Oglejte si program ekskurzije. Odhod  je  ob 6.uri izpred šole, prihod okoli 19. ure pred šolo.

Učenci morajo  upoštevati navodila spremljevalcev, vodnika ter šoferja.

Hrano in pijačo naj imajo zraven. Seveda se naj vremenu primerno oblečejo, čeprav sem naročila lepo vreme.

Obvezno morajo imeti osebni dokument (osebno izkaznico ali potni list).

Če se boste odločili, da se bo vaš otrok udeležil ekskurzije, izpolnite prijavnico ter se podpišite. To potrebujem za rezervacijo avtobusa in zadostno število učiteljev spremljevalcev.

Prijavnico mi naj učenci prinesejo čimprej, najkasneje pa do srede, 30. 5. 2018.

Če je kateremu otroku na avtobusu slabo, naj pred odhodom vzame tableto.

Žepnino dajte otroku po lastni presoji ( za kakšen sladoled ali spominek). Vse vstopnine so zajete v ceni ekskurzije.

Učenci se naj zberejo 10 minut pred odhodom pred šolo.

Še to. Spremljevalci ne moremo odgovarjati za mobitele in fotoaparate.

Stroške ekskurzije boste poravnali po položnici, ki jo boste prejeli od agencije.

Za vsak izlet pa je potreben še poln nahrbtnik dobre volje!

Lep pozdrav, Dragica Soršak