Na planinskem pohodu nas je grelo sonce

Sončna nedelja (11.12.2016) je bila kot nalašč za lep, sproščen planinski pohod. V sodelovanju s Planinskim društvom Fram (v okviru projekta Popestrimo šolo in podaktivnostjo Športajmo v naravi) smo se v svežem jutru odpravili izpred šole v Ranče. Pot nas je vodila po cesti in gozdu. Spustili smo se do Framskega potoka in Siničevega mlina. Ponovno smo se podali v hrib in to na Planico do Izletniške ekološke kmetije Uranjek, kjer smo se posladkali s še toplo gibanico in domačim čajem. Nekaj časa smo uživali v mirnem okolju in lovili prijetno tople žarke. Po prijetnem počitku nas je čakala samo še pot v dolino. Veseli smo, da smo sončno nedeljo izkoristili z dejavnostjo na prostem. Upamo, da se prihodnjič zberemo v večjem številu.