Ni lepšega kot žareč, nasmejan obrazek naših otrok. Vsi se trudimo, da je njihovo otroštvo lepo, brezskrbno, da so srečni. Tako je pri nas v Framu, tako je pri nas v Sloveniji. Žal pa tako ni v Ukrajini, kjer že drugi teden divja vojna in ne izbira ciljev. Tarča so tudi nič krivi otroci, ki so še malo nazaj živeli kot naši otroci.

V Ukrajini je ogroženih več milijonov otrok in njihovih družin. Zdi se nam prav, da tudi mi s svojimi močmi priskočimo na pomoč. Zagotovo se boste strinjali, da se vaš otrok lahko enkrat odpove sladkariji in tako prispeva evro ali dva v nastavljeno škatlo za otroke Ukrajine.

Hranilnik bodo v pritličju šole, v Turnerju in v zbornici na vidnem mestu.

31,31 € lahko zagotovi velik paket prve pomoči in zdravil.

40,26 € lahko preskrbi eno družino z nujno pomočjo v obliki vode in sanitetnih ter higienskih pripomočkov.

67,10 € lahko zagotovi šolske potrebščine za nadaljevanje šolanja 20 otrokom.

107,36 € lahko zagotovi 16.000 tablet za prečiščevanje vode.

Otroci si zaslužijo in želijo mir!