Na šolskem bralnem tekmovanju Centra Oxford v znanju nemščine, ki je potekalo izključno spletno od decembra 2019 – aprila 2020 je sodelovalo skupno 2405 učencev Slovenije. Iz osnovne šole Fram je tekmovalo 23 otrok 4.-6. razreda: 4. r: Laura Kavran, Nina Mironov, Ajda Lah, Filip Paunović, Jerneja Šnuderl, Oskar Vedlin, Nuša Žgank, Žiga Žgank. 5. r: Zala Badrov, Bine Gojkovič, Špela Kure, Lina Maltarić. 6. r: Brina Helbl, Zala Ježovnik, Sara Jus, Zala Klavž, Katarina Mlakar, Neja Petrovič, Jaša Šoba, Zoja Štern, Iza Vračko Wutt, Matija Živko, Rok Žura.

10 otrok je osvojilo bronasto priznanje: 4. r: Laura Kavran, 5. r: Zala Badrov, 6. r: Brina Helbl, Sara Jus, Zala Klavž, Jaša Šoba, Matija Živko, Neja Petrovič, Zoja Štern in Zala Ježovnik.

Učenci prav tako sodelujejo v žrebu za praktične nagrade, zato držimo pesti še naprej. Vsem tekmovalcem pa iskrene čestitke!

Mentorica Tjaša Šuc Visenjak