Osnovna šola Fram

Framski mladinci zlati

Za mladinski pevski zbor OŠ Fram je bilo preteklo obdobje zelo pestro, polno vaj in tudi lepih doživetih.  Na območni reviji so si pevci v lanskem letu pripeli možnost sodelovanja na regijskem tekmovanju, tako nas je letos gnala želja po udeležbi na le-tem. Aprila...

več...

Koraki za korakce, 25. 5. 2019

Spoštovani starši! Dobrodelna prireditev »Koraki za korakce » bo  25. 5. 2019. O voznem redu šolskega avtobusa (v šolo in domov) boste še obveščeni. Ob 10.30 bo pričetek kulturnega programa, ki ga pripravljajo naši učenci. Ob 11.00 pa sledi ogled gledališke igre v...

več...

Izbor za Župančičevo frulico 2019

V petek, 10. 5. 2019, je na OŠ Angela Besednjaka potekal pred izbor za Župančičevo frulico. Udeležila sta se ga tudi naša učenca, četrtošolec Jakob Koren in petošolka Žana Papež. Ni se jima uspelo uvrstiti med pet finalistov, je pa bil Jakob Koren pohvaljen s strani...

več...
Stran 1 od 3412345...102030...Zadnja »

katalognip1617

sss2016

Kulturna šola

KUlturna_sola_splet

Projekt dediščina

dediscina

Zdrava šola

zdrava_sola_logo

Planetu prijazna šola

zemlja

Popestrimo šolo

znaka1

Inovativna pedagogika